Danny Garcia zdolal Granadose před limitem. Ruiz tvrdě zbil Dimitrenka!

Galavečer v kalifornském Carsonu nabídl parádní bitvy. Danny Garcia (35-2-0, 21 KO) se stal prvním mužem, který knockoutoval Adriana Granadose (20-7-2, 14 KO). Alexander Dimitrenko (41-5-0, 26 KO) vzdal souboj s Andym Ruizem Jr. (32-1-0, 21 KO) po pátém kole.

Devětadvacetiletý Američan, Andy „Deostroyer“ Ruiz, se poprvé ukázal v ringu pod novou smlouvou, která jej pojí s mocným manažerem, Alem Haymonem a Dimitrenko měl být první zátěžový test pro kalifornského rodáka. Ruiz prošel na výbornou. Šestatřicetiletý Němec se snažil držet distanc, snažil se držet mladšího protivníka na přední ruce, ale marně. Ruiz skvěle zkracoval vzdálenost a brutálními háky ničil postupně staršího rivala. Skvěle střídal údery na spodek i hlavu a byť jeho postava působí zavalitým, až nesportovním dojmem, jeho rychlost a dynamika byly pro zkušenější soupeře příliš. Po pátém kole se rozhodl Dimitrenkův roh dále nepokračovat, čímž ho zřejmě zachránil od tvrdého knockoutu.

Hlavním zápasem večera byl střet bývalého šampiona super lehké a welterové váhy, Dannyho „Swift“ Gracii a odolného mexického válečníka, Adriana Granadose. Devětadvacetiletý Mexičan nebyl ve své kariéře nikdy ukončen a platil za nesmírně odolného borce, se kterým se natrápil i aktuální šampion WBC, Shawn Porter. Jenže o dva roky starší Garcia tohle hodlal změnit. Již v polovině druhého kola poslal brutálním hákem Granadose na zem. Na konci toho samého kola se borec s přezdívkou „Tigre“ poroučel opět na podlahu ringu a opět po háku, tentokrát z druhé ruky. „Swift pokračoval ve spanilé jízdě a svého soupeře poslal na zem ještě v pátém dějství. Tvrdou školu dostával mexický válečník. Tak tvrdou, že se na to v sedmém dějství jíž nemohl dívat ringový sudí Thomas Taylor. Po několika čistých úderech raději skočil mezi oba borce a duel ukončil. Rodák z Filadelfie tak mohl začít slavit triumf, který mu zároveň přinesl i stříbrný pás WBC.