Danny Garcia pohodlně vybodoval Ivana Redkacha a chce Pacquiaa, nebo Spence!

Bývalý světový šampion a aktuální pětka welterové váhy Danny „Swift“ Garcia (36-2-0, 21 KO) pohodlně vybodoval světovou čtyřicítku Ivana „El Terrible“ Redkacha (23-5-1, 18 KO).

Bývalý světový šampion welterové váhy Danny Garcia naprosto dominoval v souboji se světovou čtyřicítkou Ivanem Redkachem a po dvanácti kolech mohl slavit bodové vítězství v poměru 2x 117-111 a 118-110. Pro jednatřicetiletého rodáka z Filadelfie měl být o dva roky starší Ukrajinec boxující v otočeném gardu přípravou na případný střet s šampionem WBA Mannym „Pac Man“ Pacquiaem (62-7-2, 39 KO), nebo šampionem WBC a IBF Errolem „The Truth“ Spencem Jr. (26-0-0, 21 KO). Jenže Redkach se v duelu zkrátka vůbec nechytal.

Nejzajímavějším momentem celého duelu se tak stal incident v osmém dějství, kdy ukrajinský válečník údajně kousl Američana do ramene. „Kousl mě. Najednou mi do ucha pošeptal jméno Mika Tysona a hryzl mě do ramene. Dokonce jsem říkal i sudímu, že mě kousl, ale nešlo o nic vážného a tak jsme pokračovali.“ – Sdělil po duelu Garcia. Následně se jej Jim Gray optal, zda by raději čelil Pacquiaovi, nebo Spencemu. „Je mi to jedno. Je to buď a nebo. Každopádně jednoho z nich chci.“ – Dokončil své povídání borec s přezdívkou „Swift“. Pokud by však Garcia nedostal titulovou šanci ve welteru, tak by se nejspíše přesunul o váhovou kategorii výše.