Daniel Dubois tvrdě knockoutoval Razvana Cojanu!

Na pátečním galavečeru v Royal Albert Hall a před kamerami ESPN+ se představil jeden z nejmladších talentů těžké váhy, teprve jednadvacetiletý mladík, Daniel Dubois (10-0-0, 9 KO). Jeho sokem pro tento večer byl ostřílený Rumun, Razvan Cojanu (16-6-0, 9 KO).

Jednatřicetiletý Cojanu zajisté nepatří mezi top bojovníky těžké váhy. Svoje místo na slunci si však vybojoval jakožto náhradník v titulové bitvě s Josephem Parkerem. Novozélanďana tehdy potrápil a duel skončil až na body. Jenže to bylo zřejmě naposledy, kdy rodák z Voinesti zazářil. Následně jej totiž tvrdě ukončil kubánský „King Kong“ Luis Ortiz. Nathan Gorman jej jasně a s přehledem přejel na body a zkázu dokončil o tomto pátku mladý „Dynamite“. Mladý Brit se po úvodním opatrnějším kole pustil s o deset let starším sokem do přestřelek, kde jednoznačně kraloval. Dvoumetrové soka natlačil do provazů a dvacet vteřin před koncem druhého kola zaúřadoval dvěma čistými háky.

Cojanu se svezl k provazům, a i když se snažil vstát, nepovedlo se mu to. Britský talent mohl začít slavit a Rumun skončil ve svém rohu na stoličce s kyslíkovou maskou. Ani tentokrát se mu opičky a vyplazování jazyku na soupeře nevyplatily. „Myslím si, že se vrátím do ringu 13. dubna ve Wembley.“ – Prozradil pro IFL TV prospekt těžké váhy. Jeho promotér Frank Warren má již v plánu jistá jména, která hodlá předhodit svému svěřenci. Ty čítají opravdu kvalitní jména jako Charles Martin, Christian Hammer, Gerald Washington, Robert Helenius, Johann Duhaupas, Artur Szpilka, či David Price. Konkrétně poslední jméno by jistě na Britských ostrovech slavilo úspěch.