Daniel Dubois se střetne s Nathanem Gormanem o britský titul!

Frank Warren si pro fanoušky těžkých vah připravil další lahůdku. 13.7.2019 se na galavečeru v londýnské O2 Aréně se střetne o britský titul Daniel „Dynamite“ Dubois (11-0-0, 10 KO) s Nathanem Gormanem (16-0-0, 11 KO).

Tak nějak se na dvaadvacetiletého chasníka z Nantwich zapomnělo, přitom se Nathan Gorman v minulosti přihlásil o zápas s Danielem Duboisem a dokonce byl přítomen na jeho zápase s Razvanem Cojanu. Jenže následně se začalo spíš spekulovat o souboji mezi jednadvacetiletým „Dynamitem“ a třiatřicetiletým „Kolosem“, Joe Joycem. Gorman se tedy na chvíli stáhl do ústraní a nechal oba borce, aby si vyměnili pár milostných slov.

Joyce se následně domluvil s ruským obrem, Alexanderem Ustinoven, ale zároveň potvrdil i účast na červencové kartě v Londýně, kde ještě nemá určeného soupeře. Světová devětačtyřicítka, Daniel Dubois, tedy bude muset vzít za vděk souboj s o rok mladší světovou dvaačtyřicítkou, Nathanem Gormanem. Ten je stále neporažený a nesmírně nebezpečný, ale určitě není tak zajímavý, jako Joyce. Každopádně obě vycházející hvězdičky si to rozdají o britský titul v těžké váze a možná vítěz tohoto souboje vyzve právě Joyce.