Daniel Dubois předvedl svoji formu na otevřeném tréninku!

Již v pátek na slavnostním galavečeru v Londýně se střetne teprve jednadvacetiletý Daniel Dubois (9-0-0, 8 KO) zatím s největší překážkou jeho kariéry, kterou bude představovat dvoumetrový Rumun, Razvan Cojanu (16-5-0, 9 KO).

Jejich zápas měl proběhnout již v prosinci minulého roku, ale ze zdravotních důvodů musel britský mladík odstoupit. Jednatřicetiletý rumunský obr musel tedy vzít za vděk náhradu v podobě dalšího britského chasníka Nathana Gormana, se kterým prohrál jednoznačně na body. Cojanu se tedy momentálně veze na vlně tří proher, když na body padl s bývalým šampionem WBO, Josephem Parkerem, následně jej tvrdě knockoutoval Luis Ortiz a naposledy si s ním poradil právě Gorman.

„Myslím si, že jeho manažeři udělali chybu, když ho před takovou výzvu postaví, tak moc brzy. Má se pořád, co učit. Nikdy nebojoval s někým větším a silnějším, než je on sám. V pátek večer pozná, jak moc těžké je vyšplhat na takovou horu.“ – Prozradil Cojanu. Je sice pravdou, že pro britský „Dynamite“ to bude nejtěžší zkouška kariéry, ale také nutné dodat, že s Rumunem žijícím v Kalifornii si poradili i menší borci. Například Donovan Dennis jej dokázal ukončit už ve druhém dějství a to se psal rok 2015, navíc Cojanu vyhrál naposledy před dvěma lety.