Daniel Dubois a Ebenezer Tetteh se střetli poprvé tváří v tvář!

Již tento pátek se v londýnském Royal Albert Hall střetne jedna z největších nadějí těžké váhy Daniel „Dynamite“ Dubois (12-0-0, 11 KO) s ghanským válečníkem Ebenezerem Tettehem (19-0-0, 16 KO).

Jednatřicetiletý Ebenezer Tetteh bere britskou misi jako velkou výzvu. Nejenže vítězstvím na Danielem Duboisem by se mu otevřely nevídané možnosti, ale hlavně by pomstil svého krajana a velkého kamaráda Richarda Larteye, kterého mladý Brit ukončil ve čtvrtém dějství. „Dubois nikdy neochutnal takovou sílu, jako je ta moje. Myslí si, že vstoupí do ringu a hned mě pošle k zemi, ale jakmile začnu rozdávat údery, tak pochopí, jak moc se mýlil. Nejsem jako ostatní jeho soupeři. Oni totiž vstoupili do ringu s Danielem a měli strach. Rozdíl je v tom, že já vidím Daniela takového, jaký je. Není to děsivý člověk, je to spíš vystrašený chlapec.“ – Myslí si Tetteh, který bude poprvé bojovat mimo rodnou zemi.

„Není to jen velký a těžkopádný kluk. Mnohokrát jsem řekl, že je to největší talent těžké váhy s jakým jsem kdy pracoval.“ – Věří ve svého svěřence Frank Warren. Sám Dubois se na souboj velice těší a očekává, že se jej ghanský bojovník pokusí knockoutovat. „Jestli se o to pokusí, tak já budu připravený. Bude to dobrý boj. Viděl jsem pár jeho zápasů, ale nijak své soupeře nesleduji. Jsem připravený na všechno a každá výzva přináší něco nového. Už jsem několikrát ukázal, co umím a neustále se zlepšuji. Je jen otázkou času, než se dostanu mezi ty nejlepší. Jsem muž na misi a nemohu být zastaven. V pátek večer to bude demoliční představení.“ – Kontroval dvaadvacetiletý talent.