Dana White se neshodl s McGregorem na datu jeho návratu do oktagonu

Conor McGregor vs Eddie AlvarezZdá se, že irský bouřlivák Conor McGregor a prezident UFC Dana White mají úplně odlišný pohled na návrat Conora do akce. Každý totiž v rozhovorech tvrdí něco jiného a pak to vypadá, že se nedokáží domluvit.

Je tomu pár měsíců co výstřední Ir Conor McGregor zlomil další rekord UFC a stal se tak v jednom okamžiku dvoudivizním šampionem. Pouhá dvě kola mu stačila na to, aby šampiona lehké váhy, Eddieho Alvareze, tvrdě zničil a ke svému pásu v pérové váze přidal i ten z váhy lehké. Jako první bojovník v UFC tak v jeden okamžik byl šampionem dvou divizí. Po tomto milníku však Conor prohlásil, že potřebuje pauzu. Jeho přítelkyně je těhotná a on ji chce nyní věnovat co nejvíce pozornosti. V pozápasovém rozhovoru tak zmínil, že by měl rád pauzu alespoň deset měsíců.

Conor McGregor vs Eddie Alvarez

Nyní však McGregor změnil názor a s blížícím se turnajem UFC 209 (Číslo 209 používají bratři Diazové, jedná se o číslo Stocktonu, z kterého pocházejí) cítí, že by trilogie s Diazem vydělala slušný balík peněz. „ Jsem připravený na všechno. Chtěl jsem pauzu, ale myslel jsem pauzu na vánoční svátky, ale uvidíme jaká bude budoucnost.“ – Nechal se slyšet Ir.

Conor McGregor vs Eddie Alvarez

White je však jiného názoru a kudy jde tudy říká, že Conor McGregor bude k dispozici až na konci roku 2017. Prezident UFC nepokládá pauzu Ira za podstatnou a prý se obejde i bez něj. „ Conor jasně řekl v jednom rozhovoru, že chce pauzu deset měsíců. Já jsem s tím smířen a nemám s tím problém. Conor McGregor tedy nefiguruje v mých plánech pro dalších deset měsíců. Děláme byznys. Děláme velké akce kde je spousta bojovníků a já vím jaké bojovníky mám k dispozici. Conor mi řekl, že po dobu deseti měsíců k dispozici nebude, že potřebuje volno kvůli těhotné přítelkyni a já mu řekl, že je to v pohodě. Vážím si ho a tak má volno.“ Stojí si pevně za svým White.

UFC 205

Je tak zřejmé, že UFC už začala plánovat turnaje pro rok 2017, kde by Conor McGregor figurovat neměl, ale jelikož je to největší hvězda UFC, tak stát se může opravdu cokoliv. Každopádně Únor i Březen by se měl obejít bez Conora. „ Conor opravdu nefiguruje v mých plánech, které by se měli uskutečnit během deseti měsíců.“ – Ukončil tvrdohlavě debatu s novináři prezident UFC, Dana White. Otázkou tak je jestli jej Conor nepřesvědčí o svém návratu právě na turnaji UFC 209 a jestli White nepodlehne touze po penězích, které by tento turnaj, s hvězdou jakou McGregor je, mohl vygenerovat.