Dana White plánuje novou promotérskou stáj Zuffa Boxing!

Dana White

Už dlouho se mluví o tom, že prezident Dana White chce expandovat i do světa boxu. Nyní tuto informaci opět potvrdil. Po letošním létě by měla vzniknout nová promotérská stáj Zuffa Boxing.

Dana White je aktuálně prezidentem největší a nejuznávanější ligy MMA, UFC. To je však tomuto devětačtyřicetiletému rodákovi z Connecticutu málo. Již v roce 2017, kdy se jeho největší hvězda, Conor McGregor, střetla s Floydem Mayweatherem, mluvil o tom, že hodlá expandovat i do světa profesionálního boxu. V plánu měl přetáhnout největší hvězdy těžké váhy Antonyho Joshuu a Deontaye Wildera. Zkrátka způsobil veliký poprask, ale následně se po tomto projektu slehla zem.

Dana white

Nyní je Dana White se svým plánem zpět a hodlá jej realizovat v pozdějším období tohoto roku. „Všechny své aktivity v boxu plánuji na konec tohoto léta. Až skončí léto, tak uslyšíte o hodně věcech, které začnu v profesionálním boxu dělat.“ – Prohlásil Dana White pro zámořská média. Na otázku, jestli plánuje podepsat aktuální šampiony těžké váhy odpověděl, že ano. „Rád bych je podepsal. Už nyní měl být Joshua velkou hvězdou v USA, ale není. Je potřeba jej udělat velkou hvězdou na americkém trhu a já doufám, že to zvládne. To samé Wilder. Nemůžete podepsat nikoho zajímavějšího, než je Wilder. Vysoký, dobře vypadající borec, který knockoutuje všechny chlapy. Wilder má všechno, aby se stal také velkou hvězdou.“ – Dokončil svoje myšlenky prezident UFC. Uvidíme, kdy a jak se objeví Dana White ve světě profesionálního boxu.