Dana White: Odveta Mayweather vs McGregor? Jedině v MMA!

Prezident největší MMA ligy světa UFC rezolutně odmítá odvetu těchto dvou hvězd v boxerském ringu a jasně říká, pokud má být odveta, tak jedině v oktagonu!

Když se 26. srpna utkali v Las Vegas Floyd Mayweather a Conor McGregor, byla z toho obrovská událost. Ačkoliv byl výsledek zápasu předem jasný, tak tento duel vydělal včetně svých aktérů desítky a desítky miliónů amerických dolarů.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Nyní se začalo spekulovat o odvetě, na kterou pokud dojde, tak prezident UFC chce, aby se konala v kleci. Je to logické, zápas v boxerském ringu by už tolik nenadchnul, neboť rozdíl byl více než velký. Jenomže pokud by se zápas konal v MMA, tak se karty obrací a zájem diváků, fanoušků a odborníku by byl opět neskutečný a obrovský výdělek předem zajištění.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor

“Jedinou možností odvety je zápas v oktagonu. McGregor se s Mayweatherem utkal v boxerském ringu a nyní je čas, aby Mayweather okusil oktagon, tam kde je doma právě Conor. Floyd řekl, že je schopen nastoupit do klece, tak uvidíme co se stane. Je na čase, aby měl Conor možnost svou porážku vrátit”. řekl Dana White