Další střet mezi MMA a Boxem? White mluvil s týmem Shields o souboji s Nunes!

Prezident UFC Dana White prozradil, že v posledních dnech jednal s týmem nesporné šampionky střední váhy Claressy „T-Rex“ Shields (9-0-0, 2 KO) o souboji s šampionkou UFC Amandou „Lioness“ Nunes.

Dvojnásobné olympijské vítězce, šampionce dvou váhových kategorii a aktuální královně střední váhy Claresse Shields začíná být profesionální ring malý a tak se poohlíží i po nějakém tom megaduelu. V tom by jí měl pomoci šéf největší a nejslavnější MMA ligy světa UFC, Dana White. Ten přiznal, že s týmem hvězdné Američanky jednal o souboji s ženskou královnou MMA Amandou Nunes a námluvy údajně vypadají nadějně. Jednatřicetiletá brazilská šampionka dvou váhových kategorií se do oktagonu vrátí již tuto sobotu proti pětatřicetileté veteránce Germaine de Randamie a bude u toho i hvězda profesionálního ringu. „Claressa Shield bude zde a v sobotu bude sledovat souboj Nunes z první řady.“ – Rozpovídal se White.

„Budu k vám upřímný. Mluvil jsem s jejími zástupci o tomto souboji. Nevím, jak to dopadne, ale jednali jsme. Vím, že obě bojovnice ten zápas chtějí. Mám ke Claresse velkou úctu. Pokud se tento souboj uskuteční, tak to bude velká show.“ – Dokončil své povídání vedoucí největší MMA ligy světa. Čtyřiadvacetiletá královna střední váhy se vrátí do ringu 10.1.2020, aby si to rozdala se sympatickou Chorvatkou Ivanou Habazin (20-3-0, 7 KO) o uvolněné pásy WBC a WBO super welterové váhy a pokud se jí podaří zvítězit, tak vstoupí do historie ženské boxu jako šampionka třech váhových kategorií. Dočkáme se dalšího střetu dvou světů bojových sportů ve stylu bitvy Conora McGregora s Floydem Mayweatherem?