Další posila těžké váhy se upsala Matchroom Boxing. K profíkům míří Medzhidov!

Magomedrasul Medzhidov se stává další posilou stáje Matchroom Boxing a hodlá čeřit vody již tak nabité těžké váhy. Jeho debut proběhne již tento pátek na galavečeru v New Yorku, kde se potká s Edem Fountainem (12-6-0, 5 KO).

Brzy již třiatřicetiletý Ázerbájdžánec narozený v Dagestánu, Magomedrasul Medzhidov, je další posilou těžké váhy a také formace Matchroom Boxing, které velí zkušený promotér Eddie Hearn. Tento 190 centimetrů vysoký a 110 kilo vážící chasník je trojnásobným mistrem světa a bronzovým olympijským medailistou z Londýna. Mezi jeho další úspěchy patří zlatá medaile z Mistrovství Evropy a bronzová medaile z Evropských Her. Kvalitní úspěchy z amatérského ringu předpovídají, že Medzhidov bude horkým adeptem pro zamíchání pořadí v horních patrech těžké váhy.

Ještě aby ne, když dokázal mezi amatéry zdolat bývalého krále těžké váhy, Anthonyho Joshuu. Mezi jeho oběti patří i další známé tváře těžké váhy. Například Sergey Kuzmin, Ivan Dychko, Ali Eren Demirezen, či zlatý olympijský medailista z Ria, Tony Yoka. Medzhidov se poprvé mezi profíky podívá již tento pátek, když vystoupí na galevečeru v New Yorku, kde hlavní chod obstarají Devin „The Dream“ Haney (22-0-0, 14 KO) se Zaurem Abdullaevem (11-0-0, 7 KO), kteří si to rozdají o dočasný titul WBC v lehké váze a také o právo vyzvat aktuálního krále této váhy, Vasiliye Lomachenka.