Další obrovská tragedie! Mladý boxer zemřel při tréninku!

Další úmrtí mladého boxera otřásá světem profesionálního ringu. Sedmadvacetiletý Australan Dwight „The Fighting Cowboy“ Ritchie (19-2-0, 2 KO) zemřel při sobotním tréninku.

Když měl sedmadvacetiletý rodák z australského Sheppartonu namířeno na sobotní trénink, tak ani netušil, že to bude jeho poslední chvíle na tomto světě. Bývalý australský šampion střední váhy a držitel mládežnického titulu IBF pomáhal stejně starému krajanovi Michaelu „Pretty Boy“ Zerafovi (27-3-0, 16 KO) připravit se na odvetu s dalším jejich krajanem Jeffem „The Hornet“ Hornem (19-2-1, 13 KO).

Zákulisní informace mluví o tom, že Zerafa trefil při sparingu Ritchieho na tělo a ten se zhroutil ve svém rohu. Následné pokusy o oživení mladého bojovníka však byly marné. Co však předcházelo celému incidentu a jaký byl důvod kolapsu mladého Australana zatím není jasné. Každopádně svět profesionálního boxu zasáhla další krutá zpráva a Dwight Ritchie se přidává k letos zesnulému Maximu Dadashevovi, Hugo Alfredovi Santillanovi, Borisi Stančovovi a Patricku Dayovi. Odpočívej v pokoji válečníku!