Cullen vyprovodil Bezvodu ve třech kolech!

Tomáš Bezvoda minulý týden po skvělém výkonu prohrál v Německu s Emre Cukurem a zůstal při chuti. Dnes se postavil do ringu v anglickém Boltonu a vyzval domácího Jacka Cullena, kterému dokázal vzdorovat pouhá tři kola.

Tomáš Bezvoda (6-4-0, 3 KO) dnes poprvé mezi profíky prohrál před limitem a celkově se jedna o již čtvrtou porážku.
Už na včerejším vážení byla vidět přednost britského boxera Jacka Cullena (15-1-0, 6 KO) a to výška a rozpětí paží.

Už od začátku zápasu bylo nasazené velmi vysoké tempo, ale Cullen díky své výšce, dlouhým rukám a rychlosti zápasu dominoval. Tomáš musel chodit hodně na blízko, sice také trefil, ale ne tak tvrdě a přesně jako v podání Cullena.

Vše vyvrcholilo ve třetím kole, kdy Tomáš schytal dost přesných úderů a sám několikrát promáchl díky velkému odstupu Cullena. Po opakovaných kombinacích začal český borec kouřit a v tom rozhodčí zápas ukončil.

Někdo by mohl namítat, že předčasně, že mohl Tomáš boxovat dále, ale z našeho pohledu toto rozhodnutí bylo správné a kdyby zápas neukončil rozhodčí, tak by jej ukončil Cullen.

Tomáš tak letošní rok otevřel dvěma výhrami (Bohuslav Jano a Marten Arsumanjan) a zakončil ho třemi porážkami (Anatoli Hunanyan, Emre Cukur a Jack Cullen). Tomášovi aktuálně patří 212. pozice ve světovém žebříčku, ale po dnešní porážce bohužel opět klesne.