Creed 2: Stallone a Lungren opět v akci!

Natáčení Creeda 2 běží už hezkých pár týdnů, jak ostatně potvrdily fotky z natáčení, teprve teď nicméně produkce oznámila začátek oficiálně. Hned jsme dostali oficiální synopsi filmu!

Natáčení Creeda 2, pokračování spin-offu Rockyho, začalo. Točí se v americké Filadelfii, tradičním dějišti série. Na prvních fotkách můžeme vidět Dolpha Lundgrena, který se vrací v roli Ivana Draga, Rockyho klasického oponenta a vraha Apolla Creeda, Adonisova otce. Společně s ním vidíme na fotkách Floriana Munteana, profesionálního boxera, který si zahrál Drogova syna a zároveň nového Creedova soupeře. Jak můžete vidět na fotkách a přiloženém videu, oba muži se procházejí také na slavných Rockyho schodech.

V nedávném interview také režisér jedničky Ryan Coogler vysvětlil, proč se nevrátil jako režisér. Jedním z důvodu je, že pro něj byl první film hodně osobní. Vlastně pojednával o jeho vlastním vztahu s otcem, a kdyby v natáčení série pokračoval, opět by to v něm jitřilo vzpomínky. Hlavním důvodem nicméně je, že Michael B. Jordan, Tessa Thompson a Sylvester Stallone jsou jeho přátelé a Coogler jim přeje úspěch. A z určitých důvodů bylo potřeba, aby přípravy filmu začaly v době, kdy byl ještě Ryan zaměstnaný Black Pantherem. Protože nechtěl přátele brzdit, projektu se vzdal.

Dvojka by měla nadále sledovat Creedův život v ringu i mimo něj. Hrdina by se měl poprat s nově nabytou proslulostí, čekají ho rodinné trable a další usilování o sportovní úspěchy. Dále hrají Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren a Florian Munteanu. Režíruje Steven Caple Jr., na scénáři se podíleli Stallone a Cheo Hodari Coker. Datum premiéry je stanovené na 21.11. 2018.

FandimeFilmuCreed 2
Drama / Sportovní – USA, 2018
Režie: Steven Caple Jr.
Scénář: Sylvester Stallone, Cheo Hodari Coker
Hrají: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Tessa Thompson, Russell Hornsby

Česko V kinech od: 22.11.2018 Forum Film CZ
Slovensko V kinech od: 22.11.2018 Forum Film SK
USA V kinech od: 21.11.2018 Warner Bros. US

FandimeFilmu