Conor McGregor: Kdo je kurva Malignaggi?

Conor McGregor vs Nate DiazVe středu získal Conor McGregor boxerskou licenci ve státě Kalifornie. Žádal ještě o boxerskou licenci ve státě Nevada, která mu ji však zamítla. McGregor totiž dodnes nezaplatil pokutu 75 tisíc dolarů za to, že po sobě s Natem Diazem házeli lahve s vodou a plechovky s energetickými nápoji.

To však velmi naštvalo bývalého šampiona dvou váhových divizí Paula Malignaggiho (36-7-0, 7 KO) , který si myslí, že McGregor nemá v ringu co dělat. „ Conor McGregor nemá v boxerském ringu co pohledávat. Nemá v něm sebemenší šanci uspět. Lidé si opravdu myslí, že umí boxovat. Umí prvky karate, má ohromný přehled v kleci, za to má můj respekt, ale není to boxer. Neumí boxovat. Fakt mě baví, že lidi by zaplatili za takovou sračku peníze. Mayweather by akorát plýtval svůj čas na někoho jako je McGregor.“

Conor McGregor

„ Akorát ztrácíte čas, když věnujete pozornost zápasu mezi McGregorem a Mayweatherem. Víte co udělám vám všem laskavost a nakopu tomu chlapovi zadek sám. A zřídím ho tak, že když uvidí pár boxerských rukavic bude mít doživotní noční můry. Já vím, že moje místo je v ringu a on by měl vědět, že jeho místo je v kleci.“

Conor McGregor vs Eddie Alvarez

„ Conor se stal tak obrovským a celosvětovým pojmem, že si lidi nedokáží přiznat fakt, že on prostě neumí boxovat. Když bychom uskutečnili zápas mezi mnou a McGregorem tak většina lidí by si myslela, že mě může porazit. To je komické a směšné. On nikdy neporazí špičkového boxera.“ – Dokončil svůj rozhovor rázně „Magic Man“.

Danny Garcia vs Paul Malignaggi

A co na to Conor? Vlastně toto se mu doneslo již v pátek. Když se ho fanoušek v Belfastu ptal co si o tom myslí. McGregor reagoval opět po svém. „ Kdo kurva je ten chlap? Já fakt kurva nevím kdo to je. Já kurva nevím kdo to je, ale ještě jednou si mě vezme do huby tak mu přerazím nos.“ Reagoval poněkud podrážděně irský bouřlivák.

Paul Malignaggi