Cojanu má v plánu o víkendu šokovat svět. Ajagba chce otestovat Rumunovu bradu!

Stáj Premier Boxing Champions si připravila opravdu velký galavečer plný velkých válečníků. V jednom z předzápasů na sebe narazí nigerijský přízrak Efe Ajagba s rumunským válečníkem Razvanem Cojanu.

Efe Ajagba (12-0-0, 10 KO) vs. Razvan Cojanu (17-6-0, 9 KO) – Hodně zajímavý souboj přinese střet dvaatřicetiletého rumunského válečníka Razvana Cojanu s pětadvacetiletým nigerijským talentem Efem Ajagbou. Rodák z Voinesti momentálně okupuje 216. příčku světového žebříčku, ale má za sebou zkušenosti z velkých bitev. S bývalým šampionem WBO Josephem Parkerem zvládl celých dvanáct kol a podobně si počínal i s britským mladíkem Nathanem Gormanem. Jenže Cojanu umí také expresně vyhořet. Například v soubojích s Luisem Ortizem, či Danielem Duboisem se pakoval z ringu už po dvou kolech.

Za to 198 centimetrů vysoký Nigerijec ještě neokusil hořkost porážky a platí za velký příslib těžké váhy. Ovšem ani on není neotřesitelný, což dokázal v posledním souboji Iago Kiladze, který jej posadil na zadek. Ajagba však ukázal solidní bradu a také to, že se dokáže z problémů dostat. Čtyřiatřicetiletého Gruzínce nakonec ukončil v pátém dějství, ale sám přiznal, že výkon to nebyl vůbec ideální.

Efe Ajagba: „V posledním souboji jsem udělal velkou chybu. Kiladzeho jsem chytil a snažil jsem se jej ukončit, ale zapomněl jsem na obranu. To byl důvod proč mě poslal na podlahu. Vstal jsem a cítil jsem se dobře a nakonec jsem ho i ukončil. Jak bude vypadat můj další souboj záleží na Cojanu. Zjistíme, jestli je schopný snést mé údery. Uvidíme, jestli má tvrdou bradu. Razvan má hodně zkušeností s kvalitními soupeři, takže se mě pokusí přeboxovat, ale pokud nezvládne moji sílu, pak ukončím duel před limitem. Pokud zvládne přijímat mé údery, pak budu připraven vyhrát na body.

Razvan Cojanu: „Efe je bojovník, kterého si velice vážím. Je to nadějný prospekt těžké váhy, ale já jsem na něj připravený. Mám za sebou skvělý šestitýdenní kemp a cítím se opravdu sebejistě. Pro tento souboj jsem změnil i trenéra a nyní v mém rohu bude Henry Tillman, což v mém stylu boje udělá velký rozdíl. Vím, že trenér za mě v ringu nebojuje, ale věřím, že jeho plán a úsudek mi pomůže vyhrát. Henry ví, jak porazit Efe Ajagbu a já v sobotu v noci šokuji celý svět. Každý, kdo mě fandí, na mě bude v sobotu hrdý.“