Claressa Shields je hladová po dalších titulech!

Dokázala vyhrát dvě olympiády, dvě amatérská mistrovství a sjednotit všechny pásy ve střední a super velterové váze. Nyní chce ovládnout také velterovou, ale utkat se také s Katie Taylor!

Pětadvacetiletá americká neporažená šampiónka „T-Rex“ Claressa Shields (11-0-0, 2 KO) má velké plány. Chce získat také tituly ve velterové váze a v této váhovce se také utkat s královnou lehké váhy Katie Taylor (17-0-0, 6 KO).

Claressa Shields o víkendu jasně vybodovala 3×100:90 kanadskou boxerku Marii Eve Dicaire a sjednotila všechny pásy v super velterové váze. To samé se ji podařilo před dvěma lety, kdy ovládla duel s Christinou Hammer a sjednotila tituly ve střední váze.

Nyní se chce zaměřit na velterou váhu, kde nás čeká už tento víkend velmi očekávaná odveta Jessica McCaskill vs Cecilia Braekhus. McCaskill loni v srpnu šokovala svět, když uštědřila první sjednocující královně profesionálního boxu první porážku a sebrali všechny tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO. Nyní o víkendu budeme sledovat jestli Američanka svou výhru potvrdí nebo si rodačka z Kolumbie vezme tituly zpět.

Shields by poté ráda vyzvala vítězku tohoto duelu a poté by si přála se utkat ve velterové váze také s Katie Taylor, která drží všechny pásy v lehké váze. Nicméně není jisté zdali bude chtít Taylor do této váhovky přestoupit a zároveň je nepravděpodobné, že by Shields dokázala shodit do lehké váhy.