Cieslak: Když když přišla nabídka o titul, ani chvilku jsem neváhal!

Lawrence Okolie vs Michal CieslakPolský bijec Michal Cieslak prozradil, že když přišla nabídka na titulovou bitvu s šampiónem Lawrence Okoliem, tak ani chvilku neváhal a udělá vše, aby dokázal urvat pás pro sebe!

27.2.2022 – O2 arena, Londýn, Velká Británie
Křížová váha
Lawrence Okolie 🇬🇧🆚🇵🇱 Michal Cieslak
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská jednička a světová čtyřka „The Sauce“ Lawrence OKOLIE (17-0-0, 14 KO) a polská dvojka a světová šestka Michal CIESLAK (21-1-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul WBO!

Devětadvacetiletý britský ranař Lawrence Okolie získal světový titul WBO loni v březnu, když v ostře sledovaném zápas knockoutoval v šestém kole polskou hvězdu Krzysztofa Glowackiho. Pás následně obhájil v září výhrou nad rodákem z Černé Hory Dilanem Prasovičem, kterého sestřelil ve třetím kole.

Nyní má před sebou obhajobu číslo dva a do cesty se mu na konci února postaví polská dvojka, dvaatřicetiletý Michal Cieslak. Polský bijec má na svém kontě jedinou porážku z ledna 2020, kdy nestačil v titulové bitvě o uvolněný pás WBC na Ilungu Makabu a prohrál jednoznačně na body.

Na konci stejného roku se mezi šestnáct provazů vrátil v šestém kole knockoutoval Gabonce Taylora Mabiku. Naposledy boxoval loni v květnu, když v prvním kole ukončil ruského bijce Yuryho Kashinskyho a řekl si o titulový souboj, který ho tak čeká na konci února.

 

„Nebylo žádné váhaní. Prostě přišla nabídka ona titulový zápas a já ji přijal. Podle mě se souboje o světové tituly neodmítají. Určitě mě nic nevyděsí, půjdu prostě do ringu a budu dělat svou práci, předvést nejlepší možný výkon a získat titul. Letos mi bylo dvaatřicet a není na co čekat, takové nabídky nechodí každý den“. říká polský bijec

Michal Cieslak

A dodává „Nejtěžší bude prolomit vzdálenost a dostat se k němu blíž, Okolie je silný, rychlý a má velmi nepříjemný styl. Jsem připravený na hodně těžký boj, máme připravenou taktiku a udělám vše, abych titul získal“. uzavřel Cieslak
Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz