Chystá se Floyd Mayweather opět do ringu? Podle posledních videí je v plné přípravě!

Legendární Američan a šampion pěti váhových kategorií Floyd „Money“ Mayweather (50-0-0, 27 KO) se zřejmě opět chystá do ringu. Alespoň podle posledních videí to tak vypadá.

Začátkem tohoto roku poškádlil Floyd Mayweather všechny fanoušky, když na svůj Instagram umístil vizuály k soubojům s irským bouřlivákem Conorem McGregorem a šampionem lehké váhy UFC Khabibem Nurmagomedovem. Už to vypadalo, že se nejbohatší muž profesionálního ringu opět chystá k velkým soubojům s MMA zápasníky, jenže pak přišly špatné zprávy. Nejprve zemřela jeho bývalá žena Josie Harrisová a pár týdnů na to opustil tento svět i dlouholetý trenér a strýc hvězdného bojovníka Roger Mayweather. To třiačtyřicetiletého Američana donutilo přemýšlet a následně prohlásil, že se vydá na dráhu trenéra po vzoru svého strýce.

„V mé kariéře jsem měl několik skvělých trenérů včetně mého táty a strýce. Když Roger nedávno opustil tento svět, tak mě to inspirovalo k tomu, abych se stal také trenérem. Víte, rád bych pomáhal lidem, stejně jako oni pomáhali mě. Zatím jsem v tomto ohledu nováčkem a pracuji s lidmi, kteří nemají zkušenosti s boxem, ale rosteme postupně spolu. Slibuji vám, že jednou se stanu tím nejlepším trenérem na světě.“ – Prohlásil nedávno rodák z Grand Rapids. Jenže Mayweather také nadále zůstává v tréninkovém procesu a poslední videa spíš naznačují, že se opět chystá do ringu. Nejen že je ve skvělé formě, ale nedávno byl přistižen, jak se chystá na sparing. Dočkáme se ještě letos hvězdného Američana v ringu?