Chris Eubank se vrací na galavečeru v Londýně!

Bývalý světový šampión střední a super střední váhy Chris Eubank se 1. května utká s krajanem Marcusem Morrisonem. Jak se povede Eubankovi po delší pauze návrat do ringu?

1.5.2021 – Wembley, VB 
Střední váha
Chris Eubank vs Marcus Morrison

Britská jednička a světová čtyřka Chris EUBANK jr (29-2-0, 22 KO) a britská sedmička “Sweet MNM” Marcus MORRISON (23-3-0, 16 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Jednatřicetiletý britský boxer Chris Eubank naposledy boxoval v prosinci 2019, kdy vyhrál souboj o prozatímní světový titul organizace WBY, když ve druhém kole ukončil Američana Matveye Korobova. Od té doby v ringu nestál a vrací se až na galavečeru Eddie Hearna.

Jeho soupeřem bude o tři roky mladší krajan Marcus Morrison. Morrison také nestál déle jak rok v ringu a naposledy boxoval loni v lednu, když jasně vybodoval velmi slabého boxera Darryla Sharpa s bilancí 5 výher a 72 porážek.

V tomto duel je jasným favoritem Eubank, pro kterého je souboj s Morrisonem jen předkrmem po dlouhé pauze a dá se očekávat, že bývalý šampión ukončí svého soupeře před limitem v prvních kolech.


1.5.2021 – Wembley, VB 
Lehká váha
Katie Taylor vs Natasha Jonas

Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (17-0-0, 6 KO) a britská jednička a světová sedmička Natasha JONAS (9-1-1, 7 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC a IBF!


1.5.2021 – Wembley, VB 
Těžká váha
Dereck Chisora vs Joseph Parker

Britská čtyřka a světová jedenáctka “War” Dereck CHISORA (32-10-0, 23 KO) a novozélandská jednička a světová devítka “Lupesoliai La’auliolemalietoa” Joseph PARKER (28-2-0, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o interkontinentální titul WBO!


1.5.2021 – Wembley, VB 
Polotěžká váha
Dmitry Bivol vs Craig Richards

Neporažená ruská a světová dvojka Dmitry BIVOL (17-0-0, 11 KO) a britská čtyřka a světová osmadvacítka „Spider“ Craig RICHARDS (16-1-1, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový pás WBA super!