Chris Arreola: Wilder ukončí Ortize v sedmém dějství!

Chris „The Nightmare“ Arreola (38-6-1, 33 KO) si myslí, že jeho krajan a šampion WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) ukončí Luise „King Kong“ Ortize (31-1-0, 26 KO) rychleji, než tomu bylo v prvním souboji.

Druhý souboj mezi aktuálním šampionem WBC a světovou dvojkou těžké váhy Deontayem Wilderem a čtyřicetiletým kubánským „King Kongem“ Luisem Ortizem se nezadržitelně blíží. Jejich první střet nabídl hodně zajímavou podívanou, kdy obávaný Kubánec nepříjemně otřásl v sedmém dějství úřadujícím šampionem, ovšem ten ukázal obrovské srdce válečníka. Z problému se dokázal dostat a svého soka ukončil nemilosrdně v desátém dějství. Čím více se jejich odveta blíží, tím více odborníků se k ní vyjadřuje. Jak dopadne druhý střet mezi americkým knockoutérem a kubánským tanečníkem?

Na to se pokusil najít odpověď i krajan šampiona a aktuální světová jednačtyřicítka těžké váhy Chris Arreola. Dnes již osmatřicetiletý válečník se s Wilderem taktéž utkal. V polovině roku 2016 padl v osmém kole, ale ostudu si jistě neudělal. Arreola je totiž jeden z mála chasníků, kteří neskončili drtivým knockoutem, jelikož souboj ukončil jeho roh. „Myslím si, že druhý souboj pro něj bude mnohem snazší. Všichni jsme viděli, co udělal v druhém souboji se Stivernem. Podle mě to bude s Ortizem stejné.“ – Rozpovídal se oblíbený rodák z Kalifornie. „Možná u toho nebude Ortiz vypadat tak špatně jako Stiverne, ale podle mě to skončí v sedmém kole.“ – Tipuje Arreola vítězství šampiona před limitem.