Chris Arreola ukončí kariéru pokud prohraje s Adamem Kownackim!

Světová jedenáctka a polská jednička těžké váhy, Adam „Baby Face“ Kownacki (19-0-0, 15 KO), i světová čtyřicítka a americká dvanáctka, Chris „The Nightmare“ Arreola (38-5-1, 33 KO), potvrdili, že se nacházejí ve výborné formě. Rodák z Kalifornie pak avizoval, že pokud prohraje, tak ukončí kariéru.

Pro osmatřicetiletého Arreolu je to čtvrtá a také poslední cesta za světovým titulem, což ostatně oznámil i on sám. K prvnímu souboji o světový titul se dostal v roce 2009, jenže v té době vládl excelentní Ukrajinec, Vitali „Dr. Ironfist“ Klitschko (45-2-0, 41 KO), který rodáka z Los Angeles ukončil v desátém dějství. Další titulová šance přišla o pět let později, když se ukrajinský vládce federace WBC rozhodl ukončit kariéru a svůj titul odevzdat. Arreola, který v té době boxoval na vrcholu svých sil, však nestačil na excelentního haitského válečníka, Bermana „B.WARE“ Stiverna (25-4-1, 21 KO) a padl s ním v šestém dějství. Poslední šance „Noční můry“ přišla v roce 2016, ale šampion Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) si s ním hravě poradil v osmi kolech.

Nyní Američanovi stojí v cestě za dalším bojem o titul, Adam Kownacki, který je v tomto souboji určitě favoritem, což cítí i Arreola. „Budu připravený na ten den a předvedu nejlepší formu. Udělám cokoliv, abych jej porazil. Nyní chci ale oznámit to, že pokud prohraji s Kownackim, tak definitivně ukončím kariéru. Ovšem nezoufejte, já mám nabité zbraně a vyhraji.“ – Rozpovídal se pro zámořská média americký bijec. „Naučil jsem se několik nových triků, ale také ustavičně pracuji na starých chybách. Nemohu se dočkat, až v boji předvedu nové věci, které jsem piloval v gymu s Goossenem. Kownacki je mladší než já a je favoritem, ale já vím, jak tento souboj vyhrát.“ – Dokončil své povídaní trojnásobný neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa.