Chris Arreola: Mám na Kownackého recept. Vím, jak jej porazím!

Bývalý neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa a aktuální světová čtyřicítka těžké váhy, Chris „The Nightmare“ Arreola (38-5-1, 33 KO), se aktuálně nachází v závěrečné přípravě na duel s Adamem „Baby Face“ Kownackim (19-0-0, 15 KO).

Již 3.8.2019 se do sebe zaklesnou jedni z největší bitkařů těžké váhy. Osmatřicetiletý Cristobal Arreola je známý svým otevřeným stylem bojem, ale hlavně odolnou bradou, kterou dokázal rozbít jen Bermane „B.WARE“ Stiverne. I třicetiletý polský chasník a aktuální světová jedenáctka těžké váhy, Adam Kownacki, se zrovna nebojí jít do otevřené války. Polský válečník je čistým ztělesněním přísloví „Kdo má vanu, ten má ránu.“. Jenže Američan s mexickými kořeny si myslí, že na Kownackého našel recept.

„Kownacki nikdy nebojoval s někým takovým, jako jsem já. Jdu do ringu rozpoutat válku. Jestli mě chce knockoutovat, tak před ním stojí opravdu těžká výzva. Mnoho lidí mi už nedává žádnou šanci, ale já vám ukážu, že se mnou stále musíte počítat. Kownacki dává hodně úderů, protože ví, že jeden z nich jistě najde cíl. Mám ho přečteného. Tvrdě jsem trénoval po boku Joa Goossena a vím, jak mohu Kownackého zdolat. 3.8.2019 uvidíte spoustu nových věcí v podání Chrise Arreoly.“ – Dokončil své povídání rodák z Los Angeles.