Chochlíková zabojuje již tuto sobotu o prestižní titul WMC!

V rámci nové platformy OKTAGON.tv se chystá další turnaj! Už v sobotu 7.8. se mohou diváci těšit na Muay Thai Evening 11 Araver Fight Night. V Trenčíně se představí slovenský fenomén Monika Chochlíková. Evropská a světová šampionka v thaiboxu nedávno přesedlala na MMA, kde má na svém kontě už dvě dominantní výhry, teď se ale znovu vrací ke své původní disciplíně!

Chochlíkové chybí v její sbírce už jen jediný titul, a sice Světový titul WMC, nejprestižnější záležitost ve světě thajského boxu. Ten na československé půdě dosud získali jen Vladimír Moravčík a Jiří Žák. V souboji o prestižní titul se Monice postaví mistryně Evropy WMC, bojovnice kickboxerské ligy mistrů Glory, Funda Alkayış z Turecka, která má za sebou vícenež 500 amatérských zápasů a mezi profesionály už 37 výher.

Turnaj MTE 11 obohatí také čtyřčlenná pyramida o mistra Slovenska WMC v thajském boxuve váze do 63,5 kilogramů, kde se o prvenství utkají Leonard Borák, Nikolas Krivák, Lukáš
Mandinec a Benjamin Dolnák.

“Bude to už osmnáctý turnaj MTE za deset let. Je to takové naše dítě, které neustále vychováváme a posouváme kupředu. Dnes jsme po Enfusion druhou největší akcí na Slovensku, kde se představují nejen domácí thaiboxerské špičky, ale i světoví zápasníci, kteří pomáhají ještě zvedat úroveň turnajů. Máme radost, že s tím roste i zájem médií. Spojení s OKTAGON.tv tomu všemu ještě více pomůže,” říká organizátor Tomáš Tadlánek.

Další zajímavé jméno na startovní listině turnaje je bezesporu Sebastian Fapšo. Slovenský tank nepřestává udivovat fanoušky na domácí scéně. V superfightu bude chtít uzavřít trilogii s Jozefem Kolodzejem, se kterým jednou vyhrál a jednou prohrál. Na československou půdu se vrátí i srbská senzace, 130kilový Strahinja Mitrič, který na únorovém turnaji OKTAGON Underground porazil českou legendu Tomáše Hrona.

Startovku pak doplní Jakub Dobiáš, Lukáš Rus a vycházející hvězdy Rastislav Klimáček, Lenka Škundová nebo Daniel Ďuriš! Turnaj MTE 11 Araver Fight Night startuje už 7.8.2021 v 19:00! Sledovat jej můžete na OKTAGON.tv.