Chisora: Zabiju toho chlapa! Prograis s Taylorem chystají vyhrocené finále!

Sobotní galavečer z londýnské O2 Arény přináší rozhodně zajímavou podívanou. Finále boxerské ligy mistrů WBSS o krále super lehké váhy a také vyhecované britské derby mezi těžkotonážníky.

Josh „The Tartan Tornado“ Taylor (15-0-0, 12 KO) vs. Regis „Rougarou“ Prograis (24-0-0, 20 KO) – V hlavním zápase večera náš čeká opravdová boxerská lahůdka. Finále boxerské ligy mistrů WBSS, které nám přinese střet toho nejlepšího, co aktuální super lehká váha nabízí. Na jedné straně šampion organizace WBA a držitel diamantového pásu WBC Regis Prograis. Na straně druhé šampion IBF Josh Taylor. Oba borci jsi vyměnili několik slov při vážení a je vidět, že tento duel bude nesmírně vyhecovaný. „Sprostě jsem si nadávali. On mi říkal, že mě knockoutuje a já jsem mu říkal, že já knockoutuji jeho. Zítra to bude krvavá bitka a já vám zaručuji, že jeho tým bude muset hodit ručník.“ – Prozradil před duelem třicetiletý Američan.

Dereck „WAR“ Chisora (31-9-0, 22 KO) vs. David Price (25-6-0, 20 KO) – Dvanáctikolový duel těžkých vah mezi světovou třináctkou Dereckem Chisorou a světovou jednadvacítkou David Pricem nakonec proběhne o Interkontinentální titul WBO. Pětatřicetiletého rodáka ze Zimbabwe pojí s o rok starším rodákem z Liverpoolu celkem dobré vztahy, ale to půjde v sobotu večer stranou. „Je jako ovce, co jde na porážku. Zabiju toho chlapa, tohle bude vražda.“ – Vyprávěl s úsměvem britský raubíř, jenž šibalsky pokukoval po svém sobotním soupeři. Na toho ztrácí ve výšce šestnáct centimetrů a váhově je lehčí o dva kilogramy. Podle veškerých informací by se měl vítěz tohoto duelu střetnout s hvězdným Ukrajincem Oleksandrem Usykem. Kdo si nakonec řekne o prvotřídní souboj?