Chisora vybodoval Puleva a má titul!

Dereck Chisora vs Kubrat Pulev 2Dereck Chisora a Kubrat Pulev svedli v odvetě tvrdou a vyrovnanou bitvu, kterou nakonec na 2:1 body vyhrál domácí Chisora! Video ze zápasu v článku!

9.7.2022 – O2 aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Dereck Chisora 🇬🇧🆚🇧🇬 Kubrat Pulev 2
Guillermo Perez Pineda 116:112
Steve Gray 116:114
Yordan Ezekiev 112:116

Osmatřicetiletý britský boxer „War“ Dereck Chiosora (33-12-0, 23 KO) a jednačtyřicetiletý bulharský veterán „The Cobra“ Kubrat Pulev (29-3-0, 14 KO) se poprvé střetl již v roce 2016 a tehdy 2:1 na body vyhrál bulharský boxer 118:110, 116:112 a 113:115.

Nyní se postavili k odvetě a ve hře k tomu byl volný Mezinárodní titul organizace WBA. Očekávala se opět velmi vyrovnaná bitva i když podle sázkových kanceláří byl velkým favoritem Kubrat Pulev.

Dereck Chisora vs Kubrat Pulev 2

Zápas začal hodně zostra a bylo vidět, že oba boxeři mají horkou hlavu a byly hodně namotivováni. Ringový sudí Marcus McDonnell měl ze začátku hodně práce, aby zápas korigoval od faulů, které přicházeli z obou stran. Nakonec po pár kolech se zápas stabilizoval a byla vidět tvrdá válka.

Dereck Chisora vs Kubrat Pulev 2

Pulev několikrát s Chisorou po tvrdých úderech zacloumal, ale nikdy nedokázal ze své výhody využit maximum. Na druhé straně Chisora svými tvrdými granáty v pátém kole otevřel Pulevovi levé obočí a v desátém kole i pravé.

Dereck Chisora vs Kubrat Pulev 2

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení a rozhodčí to neměli vůbec jednoduché a hodně záleželo, jak posoudili vyrovnaná kola. Nakonec domácí rozhodčí Steve Gray a panamský sudí Guillermo Perez Pineda viděli jako vítěze Chisoru a bulharský rozhodčí viděl zápas pro Puleva. Chcisora tak získal Mezinárodní titul organizace WBA, který naposledy držel kazašský boxer Zhan Kossobutskiy.

Dereck Chisora vs Kubrat Pulev 2