Chisora vs Kownacki na začátku července!

Dereck Chisora vs Adam KownackiBritský boxer Dereck Chisora na sociálních sítích odhalil, že podepsal smlouvu na duel s polským bijcem Adamem Kownackim. Zápas by se měl konat 9. července v Londýně!

9.7.2022 – Londýn VB
Těžká váha
Dereck Chisora 🇬🇧🆚🇵🇱 Adam Kownacki

Britská trojka a světová šestka „War“ Dereck CHISORA (32-12-0, 23 KO) a polská jednička a světová osmnáctka „Baby Face“ Adam KOWNACKI (20-2-0, 15 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v Londýně!

Osmatřicetiletý britský boxer Dereck Chisora v loňském roce odboxoval dva těžké duely s bývalým světovým šampiónem Josephem Parkerem. Oba zápasy nabídl skvělé bitvy, ale Chisora ani v jedné neuspěl a prohrál vždy na body.

Joseph Parker vs Dereck Chisora

Na druhé straně třiatřicetiletý Polák Adam Kownacki se v posledních dvou duelech také postavil proti jednomu soupeři a to finskému boxerovi Robertovi Heleniusovi. Ačkoliv byl Kownacki v obou zápasech veden jako favorit, tak první duel technickým KO ve čtvrtém kole a v odvetě v šestém kole.

Adam Kownacki vs Charles Martin

Oba boxeři se tak poperou o to, kam bude směřovat jejich kariéra. Chisora se vrací po třech porážkách v řadě a Kownacki po dvou. Dá se očekávat, že půjde o velmi vyrovnaný zápas, který ani zdaleka nemá jednoznačného favorita.