Chisora varuje Usyka: Hodlám pomstít svého krajana a kamaráda Tonyho Bellewa!

Již 23.5.2020 se v londýnské O2 Aréně utká světová desítka Dereck „WAR“ Chisora (32-9-0, 23 KO) se světovou trojkou Oleksandrem Usykem (17-0-0, 13 KO) a šestatřicetiletý Brit je v bojové náladě již nyní.

10.11.2018 se nesporný král křížové váhy Oleksandr Usyk střetl s bývalým šampionem Tonym „Bomber“ Bellewem (30-3-1, 20 KO) a rodáka z Liverpoolu brutálně vypnul v osmém dějství. Definitivně tak potvrdil svoji nadvládu nad křížovou váhou a přesunul se o váhovou kategorii výše. Zde absolvoval svůj debut 10.12.2019 s americkým veteránem Chazzem Witherspoonem (38-4-0, 29 KO), kterého vyprovodil v sedmi kolech. Nyní však zlatého medailistu z olympijských her v Londýně čeká opravdový test. Šestatřicetiletý Dereck Chisora je zkušeným a ostříleným matadorem s hodně nepříjemným stylem, jenž by právě ukrajinské hvězdě nemusel sedět. Navíc má rodák ze Zimbabwe speciální motivaci, protože chce totiž pomstít svého krajana a kamaráda Tonyho Bellewa.

„Bude to válka!“ – Začal své klasické vyprávění Chisora, jenž má momentálně na svém kontě sérii třech vítězství, když porazil Senada Gashiho, Artura Szpilku a Davida Price. „Usyk vypadá, že je schopen bojovat s velkými kluky. Byl nesporným šampionem křížové váhy, ale já mu ukážu 23.5.2020 jaké to je být zasažen skutečnou těžkou váhou.“ – Slibuje bývalý evropský šampion mezi profesionály. „Budeme bojovat na mém území a já mu ukážu, proč by měl bojovat v nižší váhové kategorii. Navíc pomstím svého krajana Tonyho Bellewa. Připravte se na skutečnou válku.“ – Zakončil své povídání bojovně naladěný chasník s příznačnou přezdívkou „WAR“.