Chisora se střetl s Parkerem tváří v tvář. Oba bijci se totiž sešli u jednoho stolu!

26.10.2019 nás čeká hodně našlapaný galavečer v londýnské O2 Aréně, který nám nabídne finále boxerské ligy mistrů v super lehké váze, ale i souboj dvou chasníků těžké váhy Derecka „WAR“ Chisory (31-9-0, 22 KO) a Josepha Parkera (26-2-0, 20 KO).

Finále boxerské ligy mistrů v super lehké váze, ve kterém půjde zároveň o sjednocení titulů WBA a IBF, je jistě zajímavým soubojem, ale většina fanoušků čeká spíše na střet dvou chasníků těžké váhy. Duel světové jedenáctky Josepha Parkera a světové dvanáctky Derecka Chisory budí mezi fanoušky obrovský zájem a oběma válečníkům rozhodně sebevědomí nechybí, což se ukázalo i na setkání tváří v tvář v pořadu „Face to Face“, jenž si připravila pro fanoušky stáj Matchroom Boxing.

Dereck Chisora: „Parker bude utíkat. Všichni víme, jak boxoval od amatérů. Tenhle chlap nikdy nejde do otevřené války, ale já udělám všechno pro to, abych jej do té války dostal a pokud se mi to podaří, tak bude mít sakra problém.“ – Hrozí oblíbený pětatřicetiletý Brit, který se koncem července blýskl brutálním knockoutem Artura Szpilky.

Joseph Parker: „Chisora vždycky chodí do války a to je přesně to, co mě motivuje. Tvrdě ho ukončím. Neumí boxovat, umí jen bojovat a ani v tom není příliš dobrý. Ochutná moje tvrdé pěsti. Těším se na konec října, protože to bude den, kdy ho pošlu do důchodu.“ – Kontroval mladší Novozélanďan, který si nenechal líbit rýpance.