Chisora se možná utká s Pulevem!

Kubart Pulev vs Dereck ChisoraUž to vypadalo, že se britský boxer Dereck Chisora utká v červenci s Polákem Adamem Kownackim. Nakonec je Kownacki ze hry a pravděpodobný soupeř Chisory bude opět Bulhar Kubrat Pulev!

Třiatřicetiletý Polák „Baby Face“ Adam Kownacki (20-2-0, 15 KO) byl blízko podpisu smlouvy s promotérskou skupinou Matchroom Boxing Eddie Hearna a už to vypadalo, že ho uvidíme v zápase s Dereckem Chisorou na galavečeru v Londýně na začátku červenci. Kownacki však prodloužil smlouvu s americkou stájí PBC (Premier Boxing Champions) a ze zápasu sešlo.

Podle posledních informací je ve hře jednačtyřicetiletý bulharský veterán „The Cobra“ Kubrat Pulev (29-2-0, 14 KO). Pulev se již s Chisorou střetl v roce 2016, kde britského tvrďáka na galavečeru v Hamburku porazil na 2:1 body 118:110, 116:112 a 113:115.

Kubart Pulev vs Dereck Chisora

Pulev i ve svém věku patří mezi nejužší špičku světového žebříčku těžké váhy a aktuálně mu patří 11. místo. Bulharský bijec naposledy boxoval v americkém Inglewoodu 14. května, kde jasně vybodoval domácího boxera Jerry Forresta. Za zápas však ještě stále nedostal zaplaceno. Podrobnosti ZDE.

Osmatřicetiletý britský boxer „War“ Dereck Chisora (32-12-0, 23 KO) v loňském roce odboxoval dva těžké duely s bývalým světovým šampiónem Josephem Parkerem. Oba zápasy nabídl skvělé bitvy, ale Chisora ani v jedné neuspěl a prohrál vždy na body. Souboj s Pulevem by byl hodně zajímavý a pro Chisoru by to byla další velmi těžká výzva.


Mallpay Proboxing