Chisora přivítal v kempu další posily. Nabídku přijali Abell a Gashi!

Do přípravného kempu Derecka „War“ Chisory (30-9-0, 21 KO) se připojili i další chasníci těžké váhy. Nabídku na sparingy přijal Senad „GachineGun“ Gashi (17-3-0, 17 KO) a Joey „Minnesota Ice“ Abell (34-10-0, 32 KO).

Příprava je v plném proudu a před pětatřicetiletým rodákem ze Zimbabwe, jenž hájí britské barvy, jsou poslední dny ostrých sparingů. V kempu se s Chisorou již nějakých pár dní pohybuje i pětatřicetiletý Američan, Jason „Ironman“ Bergman (27-16-2, 18 KO). Rodák z Pensylvánie je odborníkem na přípravu proti Arturu Szpilkovi, jelikož pomáhal s přípravou na polského borce již Deontayi Wilderovi, či Tomaszi Adamkovi.

Nyní se do kempu britského raubíře připojují další posily. Například kosovský rodák a poslední soupeř zmíněného Chisory, Senad Gashi. Devětadvacetiletý borec je perfektní sparingpartnerem, jelikož je levák (stejně jako Szpilka), má skvělý pohyb a rychlost. Kemp světové šestnáctky těžké váhy posílil ještě další Američan, Joey Abell. Osmatřicetiletý rodák z Minnesoty se v posledních dvou zápasech stal specialistou na polské borce, když před limitem zdolal Krzysztofa Zimnocha a následně nestačil na polského veterána, Tomasze Adamka. Každopádně všichni tři sparingpartneři jsou leváci, což je očividně hlavní atribut, na který chce být Chisora kvalitně připraven.