Chisora, Povetkin, Parker i Kabayel odmítli bojovat s Joe Joycem!

Problém najít soupeře pro stříbrného olympionika a aktuální světovou osmadvacítku těžké váhy, Joe „Juggernaut“ Joyce (9-0-0, 9 KO), zřejmě nebere konců. Duel s obrovitým Britem odmítli Chisora, Povetkin, Parker i Kabayel.

Manažer Joe Joyce, Sam Jones, oznámil, že nabídku bojovat s jeho svěřencem postupně odmítli pánové Dereck „War“ Chisora (30-9-0, 21 KO), Alexander „Ruský Vítěz“ Povetkin (34-2-0, 24 KO), Joseph Parker (25-2-0, 19 KO) a dokonce i aktuální evropský šampion, Agit Kabayel (19-0-0, 13 KO). Tým okolo třiatřicetiletého rodáka z Londýna se nyní aktuálně pokouší domluvit souboj s dvojnásobným neúspěšným vyzývatelem o titul, Ericem Molinou, ale v záloze mají i případný střet s Bryantem Jenningsem. „Bohužel zápas odmítli Kabayel, Chisora, Povetkin i Parker. Kabayel je povinným vyzývatelem regulérního šampiona WBA, který vzejde z duelu mezi Trevorem Bryanem a Manuelem Charrem. Koho by fanoušci rádi viděli s Joycem v ringu 13.7.2019 v O2 Aréně? Možná Jennings?“ – Podělil se o své domněnky Sam Jones.

Každopádně najít soupeře pro britského obra je stále těžší a těžší. V posledních dvou duelech vyřídil dva veterány těžké váhy a nyní by se rád konečně posunul k vyšším metám, bohužel soupeři duel s ním odmítají. Na seznamu potencionálních soupeřů se neobjevují však jen jména Jenningse a Moliny. Najdeme tam například i ostříleného amerického veterána Kevina Johnsona, či kamerunského válečníka s francouzským pasem, Carlose Takama, jenž přišel o souboj s Oleksandrem Usykem kvůli zranění. V možnostech je i bronzový medailista z olympijských her v Londýně a Riu, Ivan Dychko, nebo čtyřicátý muž světového žebříčku Martin Bakole Ilunga. Hodně těžká jednání má nyní britská strana.