Chisora: Klitschko by dokázal ještě způsobit rozruch!

Podle Dereka Chisory by Wladimir Klitschko mohl s boxerským comebackem vyvolat v divizi těžké váhy „rozruch“. Klitschko oznámil svůj odchod do důchodu v srpnu 2017 jen pár měsíců po jeho porážce Anthony Joshua ve Wembley!

44 letý ukrajinský veterán a bývalý světový šampión „Dr. Steelhammer“ Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO) je nejdéle vládnoucím šampiónem těžké váhy.

Podle nepotrvzených informací měl Klitschko pomáhat s přípravou Oleksandrovi Usykovi (17-0-0, 13 KO) právě na boj s britským bouřlivákem Dereckem Chisorou (32-9-0, 23 KO), pro jeho druhý boj v nejtěžší váhové divizi.

Usyk se v prvním zálase v těžké váze utkal 12. října 2019 s Američanem Chazzem Witherspoonem (38-4-0, 29 KO), kterého seřezal v sedmi kolech.

„Wladimir je dobrý bojovník, je to chlap co má charakter“ řekl Chisora. „Problém je v tom, že já vlastně ani nevím, proč odešel do důchodu. V těžké váze stále mohl způsobovat rozruch a myslí, že by s první desítkou ještě hodně zamával. Prostě nerozumím proč odešel. Prohrál jen s Tysonem Furym a AJ, ale pokud by se chtěl vrátit, myslím, že se může vrátit kdykoliv“. dodal „Del Boy“