Chisora: Chtěl bych zápas Wilderem!

Dereck Chisora a Deontay WilderPo včerejší výhře získal Dereck Chisora Mezinárodní titul WBA a opět vznesl přání bojovat s bývalým světovým šampiónem těžké váhy Deontayem Wilderem, kterého v minulosti již několikrát vyzýval!

Dereck Chisora ​​​​(33-12-0, 23 KO) oznámil, že sice ještě kariéru nekončí, ale ten konec se pomalu blíží. Osmaatřicetiletý šampión by rád v příštím duel zkřížil rukavice s bývalým světovým šampiónem WBC Deontayem Wilderem (42-2-1, 41 KO).

Dereck Chisora vs Kubrat Pulev 2

„Blíží se konec mé boxerské kariéry a bylo by skvělé, kdybych se utkal v jednom z posledních zápasů kariéry s Deontayem Wilderem. Myslím, že by se jednalo o obrovskou show a především o skvělý zápas“. řekl Chisora

A dodává „Bojuju o peníze, takže teď vše závisí na počtu nul na mojí smlouvě. Vydělávám velmi dobře a nemůžu si stěžovat, ale musím přiznat, že i tak se v posledních duelech kariéry budu soustředit na finanční nabídku“.

Deontay Wilder vs Tyson Fury

Připomeňme, že šestatřicetiletý bývalý světový šampión „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder naposledy boxoval loni v říjnu, když podruhé prohrál s britským boxerem Tysonem Furym (32-0-1, 23 KO). Ten v posledním duelu letos dubnu ukončil v šestém kole Dilliana Whyta a obhájil titul.