Chisora chce knockoutovat Szpilku, který si je vědom, že půjde o brutální válku!

Již 20.7.2019 na galavečeru v londýnské O2 Aréně se do sebe zaklesnou dva výtržníci těžké váhy. Upovídaný Dereck „War“ Chisora (30-9-0, 21 KO) narazí na polského rebela, Artura „Szpila The Pin“ Szpilku (22-3-0, 15 KO).

Oba bijci si umí pustit pusu na špacír, což vždy zaručuje skvělou podívanou nejen v ringu, ale i na tiskových konferencích. Sotva se souboj dvou raubířů upekl, tak hned si oba pánové řekli svoje k nadcházejícímu duelu. „Nebude to snadný souboj. Szpilka je nepředvídatelný borec. Budu muset být v nejlepší možné formě, abych tuto válku vyhrál, ale na to jsem vždy připravený. Jsem skutečný válečník těžké váhy a ukážu fanouškům, že Szpilka neuslyší závěrečný gong. Já jen doufám, že přede mnou nebude utíkat, jako zbabělý pes.“ – Okomentoval svůj nadcházející souboj pětatřicetiletý rodák ze Zimbabwe, který okupuje šestnáctou příčku těžké váhy.

Předzápasové prohlášení Brita však zatím nechalo třicetiletého Poláka v klidu. Světová čtyřiadvacítka těžké váhy se chce soustředit hlavně na svůj výkon v ringu, což se však může náhle změnit při konfrontaci obou bojovníků. „Nechci toho moc říkat. Vše ukážu v ringu. Chtěl jsem tento souboj, protože jsme oba šílenci. Chisora je dobrý bojovník, je silný jako býk, ale umí také slušně boxovat. Vím, že je to pro mě ta správná výzva. Jsme oba válečníci, kteří nechávají v ringu srdce, což znamená, že nás čeká brutální válka.“ – Prohlásil bývalý neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa. Szpilka se poprvé ukáže v ringu s novým trenérem Romanem Anuczinem, tak uvidíme, jestli si tento levák přichystal nějaké nové věci, nebo uvidíme jeho klasický styl boje.