Chisora brutálně knockoutoval Szpilku ve druhém kole. Allena odnesli na nosítkách!

Hodně zajímavé souboje se uskutečnili na galavečeru v londýnské O2 Aréně a je nutné říct, že všichni bojovníci zde nechali svoje maximum. Někteří vydrželi déle, někteří si ani nestihli pořádně vychutnat atmosféru.

Dereck „WAR“ Chisora (31-9-0, 22 KO) vs. Artur „Szpila The Pin“ Szpilka (22-4-0, 15 KO) – Souboj mezi pětatřicetiletým Britem a třicetiletým Polákem měl být tou nejlepší bitvou galavečera. To se nakonec nepotvrdilo, ale rozhodně v této bitvě padl ten nejhezčí knockout. Oba borci se v prvním kole oťukávali a spíše ze sebe dostávali zbytky nervozity. Jenže jako první se osmělil Chisora a osmělil se poprvé a naposled. Brutálním zadním hákem doslova ve stoje vypnul polského válečníka, ten v tu chvíli vůbec netušil kde je, ale stihl se ještě zabalit do dvojitého krytu. Marně. Zkušený rodák ze Zimbabwe ucítil krev a svoji práci dokončil pěti tvrdými háky. Szpilka šel bezvládně k zemi a Chisora mohl začít slavit. „Chci Josepha Parkera, tak mi ho přiveďte. Doufám, že se mi to australské kuře nebude vyhýbat.“ – Hřměl Chisora po velkolepém triumfu.

David „White Rhino“ Allen (17-5-2, 14 KO) vs. David Price (25-6-0, 20 KO) – Šestatřicetiletá liverpoolská věž, David Price, dokázala zachránit svoji kariéru a zastavit mladého válečníka Davida Allena. Sedmadvacetiletý rodák z Doncasteru se snažil, ukázal odolnou bradu i srdce válečníka, ale na zkušeného Price to nestačilo. Ten si pohodlně kontroloval celý duel svoji nesmírně tvrdou přední rukou a postupně mladého soka rozbíjel až do desátého kola. V přestávce mezi desátým a jedenáctým dějstvím si Allen totiž zřejmě stěžoval na bolest hlavy a jeho kouč, Darren Barker, souboj raději ukončil. Liverpoolský obr tak mohl začít slavit záchranu své kariéry a zisk kontinentálního titulu WBA. Jeho o devět let mladší sok si počkal s kyslíkovou maskou na nosítka a zamířil směr nemocnice. Snad tedy bude vše v pořádku.