Charrův manažer bude žalovat Kinga a WBA!

Erol Ceylan, který zastupuje dnes již bývalého šampióna těžké váhy se rozhodl podat žalobu na amerického promotéra Dona Kinga a také na organizaci WBA!

Erol Ceylan se takto rozhodl poté, co organizace vyhověla Donu Kingovi a odebrala světový titul Manueelovi Charrovi a uvolnila ho 29.1.2020 do zápasu Trevor Bryan vs Bermane Stiverne.

Zápas skončil jasným vítězstvím Trevora Bryana a „Diamond Boy“ Manuel Charr byl přesunut pouze do pozice oficiálního vyzyvatele a měl by se s Bryanem utkat do konce května.

Nicméně celá akce doprovázela mnoho nejasností až skandálů. Například Charr byl oficiálně oznámen do zápasu, přitom neměl žádnou nabídku a smlouvu, stejně jako další boxeři galavečera. I když nakonec Charr odjel do USA a chtěl s Bryanem bojovat, tak nedostal pracovní vízum, které je k boji potřeba, neboť neměl od Kinga smlouvu, která by umožnila vydání daného víza.

Manuel Charr (31-4-0, 17 KO) naposledy boxoval 25. listopadu 2017, kdy získal zmíněný světový titul, když ve dvanácti kolech vybodoval ruského bijce Alexandera Ustinova (36-4-0, 27 KO).

Zdali se s Bryanem vůbec utká není jasné, neboť se do celé záležitosti právě vložil ještě veterán Fres Oquendo, který podal také žalobu na organizaci WBA, neboť měl soudně nařízen souboj s Charrem. Bude zajímavé, čím tato zapeklita a absurdní záležitost skončí.