Charr vs Wallisch na galavečeru v Hamburku!

Manuel Charr vs Michael WallischManuel Charr se vrací po ročním půstu a v deseti kolech vyzve německého boxera Michaela Wallische. V ringu také Viktor Vykhryst, Christian Hammer nebo veterán Kevin Johnson!

28.5.2022 – Die Bucht, Hamburk, Německo
Těžká váha
Manuel Charr 🇱🇧🆚🇩🇪 Michael Wallisch

Syrská jednička a světová dvacítka „Diamond Boy“ Manuel CHARR (32-4-0, 18 KO) a německá dvanáctka a světová sto třicítka Michael WALLISCH (22-5-0, 15 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Sedmatřicetiletý rodák z Libanonu Manuel Charr naposledy boxoval loni v květnu, když ve druhém kole knockoutoval v souboji o prozatímní pás WBA amerického boxera Christophera Lovejoye. Letos v lednu se měl utkat v nařízeném boji s šampiónem organizace Trevorem Bryanem.

Manuel Charr vs Christopher Lovejoy

Jenže Charr nedostal od Bryanovýho promotéra Dona Kinga včas smlouvu a tudíž si nemohl ani začít vyřizovat pracovní vízum do Spojených států a ze zápasu sešlo. Don King tak Charra již podruhé odstavil od titulového zápasu. Charr sice podal na WBA žalobu, ale ta stále není vyřešená.

Michael Wallisch

Nyní se tak vrací po roční přestávce a do cesty se mu postaví o rok mladší německý bijec Michael Wallisch. Ten naposledy boxoval loni v červenci, když vyzval v souboji o asijský pás WBA ruskou hvězdu Murata Gassieva. Skvělému Gassievovy dokázal vzdorovat pouhá čtyři kola, než jej Rus ukončil.

Manuel Charr vs Michael Wallisch

Na galavečeru uvidíme i další zajímavé duely těžké váhy. Turecká jednička Ali Eren Demirezen vyzve amerického „Kingpina“ Kevina Johnsona, neporažený Ukrajinec Viktor Vykhryst bude bojovat s Němcem Toni Thesem a Christian Hammer vyzve Drazana Janjanina z Bosny.