Charr spráskal Milačiče ve třech kolech!

Manuel Charr vs Nikola MilačičManuel Charr se po roční pauze vrátil mezi šestnáct provazů a na galavečeru v Hamburku ve třech kolech vyprovodil domácího boxera Nikolu Milačiče! Video ze zápasu v článku!

28.5.2022 – Die Bucht, Hamburk, Německo
Těžká váha
Manuel Charr vs Nikola Milačič
3. kolo TKO

Sedmatřicetiletý rodák z Libanonu Manuel Charr (33-4-0, 19 KO) naposledy boxoval loni v květnu, když ve druhém kole knockoutoval v souboji o prozatímní pás WBA amerického boxera Christophera Lovejoye. Letos v lednu se měl utkat v nařízeném boji s šampiónem organizace Trevorem Bryanem.

Jenže Charr nedostal od Bryanovýho promotéra Dona Kinga včas smlouvu a tudíž si nemohl ani začít vyřizovat pracovní vízum do Spojených států a ze zápasu sešlo. Don King tak Charra již podruhé odstavil od titulového zápasu. Charr sice podal na WBA žalobu, ale ta stále není vyřešená.

Manuel Charr

Nyní se tak vrátil po roční přestávce a do cesty se mu měl původně postavit o rok mladší německý bijec Michael Wallisch. Promotéři nakonec udělali změnu a Charr se nakonec utkal s domácím boxerem Nikolou Milačičem (21-3-0, 14 KO).

Zápas měl naprosto jednoznačný průběh, Charr postupně svého soupeře ničil a ve třetím kole definitivně ukončil. „Chci všem poděkovat, že jsem tu dnes boxoval ať už promotérovi Erolovi Ceylanovi tak mému soupeři, že měl odvaho se mnou boxovat“. řekl po zápase Charr