Charr a Lovejoy se utkají v Německu!

Manuel Charr se po necelých čtyřech letech vrací mezi šestnáct provazů. Bývalý světový šampión se utká s neporaženým Američanem Christopherem Lovejoyem!

15.5.2021 – Hamburk, Německo
Těžká váha
Manuel Charr vs Christopher Lovejoy

Syrská jednička a světová dvacítka “Diamond Boy” Manuel CHARR (31-4-0, 17 KO) a neporažená Americká osmička a neporažený Američan „Pretty Boy“ Christopher LOVEJOY (19-0-0, 19 KO) se utkají v netitulové desetikolové bitvě!

Charr a Lovejoy měli boxovat na konci ledna na Floridě. Charr se měl utkat o titul WBA s Trevorem Bryanem a Christopher Lovejoy s Bermanem Stivernem. Ani z jednoho duelu nakonec nic nebylo. Ukázalo se, že šlo jen o špinavou hru promotéra Dona Kinga, který zápasy ohlásil, ale smlouvy neuzavřel. O titul se nakonec utkali Bryan a Stiverne.

Šestatřicetiletý syrský boxer stál v ringu naposledy v listopadu 2017, kdy po skvělém výkonu vybodoval obra Alexandera Ustinova a získal regulérní světový titul organizace WBA.

Sedmatřicetiletý Christopher Lovejoy má sice oslnivou bilanci, jenže jeho soupeři byly pouze na ratingu, takže se dá očekávat, že by s ním neměl mít Charr sebemenší problémy, nicméně téměř čtyřletá pauza může udělat své.

Původně se očekávala, že se Charr utká s Bryanem, který díky Kingovi drží titul, ale Charr se vydal jiným směrem. Dle jeho slov se nechce nijak vázat s tímto promotérem.