Charr a Lovejoy se dozvěděli o boji z internetu!

Manuel Charr vs Trevor Bryan o pás WBA a zápas Bermane Stiverne vs Christopher Lovejoy měli být jedni z taháků lednového galavečera. Nyní to vypadá na pěkné fiasko Dona Kinga!

29. ledna se má konat galavečer ve floridském Seminole Hard Rock Hotel and Casinu. Hlavním zápasem večera by měl být souboj o titul mistra světa organizace WBA v těžké váze Manuel Charr vs Trevor Bryan. Alespoň to tak potvrdil promotér Don King a je to tak zapsané v oficiálním zápise na portálu BoxRec.

Jenže nyní se ke svým zápasům vyjádřili Manuel Charr a Christopher Lovejoy a shodně potvrdili, že se o zápase nic nevědí a celý galavečer tak zavání pořádným fiaskem.

„Zavolal jsem Donu Kingovi a zeptal jsem se co to je za zápas. Jeho odpověď byl stručná: Vše je v pořádku. Ale já nemám smlouvu, datum, zálohu, nemám nic. Vše jsem se dozvěděl z internetu. Don King hodně mluví, ale málo dělá. Nechci, aby někdo spojoval mé jméno s nějakým galavečer o kterém sám nic nevím“. řekl naštvaně Christopher Lovejoy

A přidává se i šampión Manuel Charr: „Zjistil jsem, že je domluvený zápas s Bryanem v Seminole Hard Rock Hotel and Casinu, ale následně jsem zjistil, že ani nebyl rezervován Donem Kingem. Chce mě asi donutit podepsat smlouvu, ale já nic podepisovat nebudu. Jsem připraven bojovat na 200%, ale ne takovým to způsobem. Celou záležitost jsem již podstoupil svým právníkům“. řekl neméně naštvaný Charr

Don King