Charlo zničil Hogana v sedmi kolech. Eubankovi se zranil soupeř ve druhém dějství!

Nabitý galavečer z newyorské Barclays Center nakonec nenabídl žádné překvapení. Jermall „Hit Man“ Charlo (30-0-0, 22 KO) obhájil titul WBC střední váhy a soupeř Chrise Eubanka Jr. (29-2-0, 22 KO) se zranil.

Pro třicetiletého Brita Chrise Eubanka to byl první galavečer na americké půdě a příliš si jej neužil. Aktuální světová dvojka střední váhy si to rozdala s Matveyem Korobovem (28-3-1, 14 KO) o prozatímní titul WBA, ale duel nakonec trval jen dvě kola. Šestatřicetiletý Američan narozeny v Rusku totiž při pokusu o protažený úder ze zadní ruky protáhl svou paži až příliš, což nevydrželo jeho rameno. Chvíli to vypadalo, že se nic nestalo, ale následně se Korobov zkroutil v bolestivých grimasách a v souboji pokračovat nemohl. Samozřejmě celá hala začala okamžitě bučet, byť za to Eubank vůbec nemohl. Bývalý šampion super střední váhy tedy hladce dokráčel k prozatímnímu titulu WBA aniž by se zapotil.

V hlavním souboji večera šlo také o naprosto jasnou záležitost pro šampiona WBC střední váhy Jermalla Charla. Devětadvacetiletý „Hit Man“ nedal žádnou šanci irskému „Hurikánu“ Dennisi Hoganovi (28-3-1, 7 KO) a díky svým fyzickým proporcím v duelu dominoval. O pět let starší vyzývatel se snažil pracovat z obrany, ale ta tentokrát nebyla dokonalá. Hogan se poprvé poroučel k zemi v pátém dějství, což ještě rozchodil, ale v sedmém kole přišel ničivý hák šampiona, jenž souboj ukončil. Charlo tedy obhájil svůj titul WBC a podle veškerých informací by se měl nyní střetnou právě s Chrisem Eubankem.