Charles Martin se vrátil zpět na vítěznou vlnu. Jeho soupeř byl diskvalifikován.

Další bitvou urostlých chasníků byl souboj mezi bývalým světovým šampionem IBF, Charlesem Martinem (26-2-1, 23 KO) a jeho neznámým a neporaženým krajanem Gregorym Corbinem (15-1-0, 9 KO). Duel však fanoušky na AT&T Stadium příliš nepotěšil.

Souboj započal velice opatrně. Bývalý světový šampion se po porážce s Adamem Kownackim nikam nehnal a nechtěl udělat zbytečnou chybu, kterou by jeho krajan mohl potrestat. V druhém kole však Martin poprvé zahrozil svoji levačkou, jenž zřejmě soupeřem otřásla a od čtvrtého kola jakoby Corbinovi došlo, že na Martina zkrátka nemá. Srážka hlavami ještě „Princi Charlesovi“ na chvíli znepříjemnila cestu, na což za chvíli zapomněl, jelikož se Corbin jal testovat slabiny soupeře.

Nepochopitelně a zbytečně. Celkem čtyřikrát se osmatřicetiletý Američan trefil pod pás svému o šest let mladšímu krajanovi a to už bylo moc i na ringového Marka Calo-oye. Ten po třech stržených bodech již Corbina diskvalifikoval a stadion v Texasu začal hlasitě bučet. Charles Martin mohl začít slavit návrat na vítěznou vlnu, ale jistě jej toto vítězství příliš netěšilo. Rodák ze Saint Louis se posunul o dvě příčky ve světovém žebříčku a aktuálně okupuje šestadvacáté místo.