Charles Martin příštím soupeřem Daniela Duboise?

Bývalý mistr světa IBF v těžké váze Charles „Prince“ Martin (27-2-1, 24 KO) by měl být dalším soupeřem dvaadvacetiletého britského mladíka Daniel „Dynamite“ Duboise (13-0-0, 12 KO).

Teprve dvaadvacetiletá britská hvězdička Daniel Dubois pomalu, ale jistě stoupá žebříčkem těžké váhy. Na konci září si expresně poradil s ghanským válečníkem Ebenezerem Tettehem, kterého zdolal technickým knockoutem v prvním kole a již vyhlíží další oběť. Nyní už by se mělo jednat o daleko kvalitnějšího soupeře a ve hře jsou prakticky dvě jména. „Bývalý světový šampion těžké váhy Charles Martin bude příštím soupeřem Daniela Duboise.“ – Prohlásil zástupce mladého talentu, Frank Warren.

Zkušený britský promotér má však v záloze připraveného i dalšího bojovníka, kdyby náhodou námluvy s třiatřicetiletým Američanem nevyšly. Tím druhým jménem je osmadvacetiletý válečník ze švédského Sundsvallu, Otto „All In“ Wallin (20-1-0, 13 KO). Seveřan se nedávno blýskl skvělým výkonem proti britské hvězdě Tysonovi Furymu a stal se tak velice žádaným zbožím těžké váhy. Každopádně prioritou je souboj s Martinem, který má aktuálně sérii dvou vítězství v řadě a podle veškerých informací by mohlo jít v tomto souboji o stříbrný pás organizace WBC.