Charla čeká souboj o plnohodnotný titul s Adamsem. On sám však prahne po Canelovi!

Aktuálního šampiona WBC ve střední váze, Jermalla „Hit Man“ Charla (28-0-0, 21 KO) čeká návrat na domácí, texaskou, půdu. Proti němu se postaví krajan a světová čtrnáctka, Brandon „Cannon“ Adams (21-2-0, 13 KO).

Devětadvacetiletý rodák z Texasu, Jermall Charlo, již přes rok toužil po vysněném titulu WBC. V dubnu minulého roku se stal prozatímním šampionem, když ve dvou kolech knockoutoval Huga Centena Jr. a následně svůj titul obhájil s nepříjemným ruským rodákem, Matveyem Korobovem. Jenže titul WBC byl stále v nedohlednu, jelikož držitel tohoto pásu, Saul „Canelo“ Alvarez, vyhlížel úplně jiné souboj. Nyní se americký „Hit Man“ dočkal, ale rozhodně ne tak, jak by si on sám představoval. Titul totiž získal bez boje. Organizace WBC se rozhodla Mexičana jmenovat takzvaným „Franchise Champion“ a Američanovi doslova strčila klasický titul.

„Když jsem tuto zprávu slyšel, tak jsem byl rád, ale pak jsem se dozvěděl i další informace. Jak je možné, že mě Canelo jen tak nechal svůj pás? Jo on má prestižnější pás? Tak v tom případě chci ten jeho „lepší“ titul.“ – Obořil se směrem k WBC. „Budu dál dělat to, co jsem dělal do teď a snad jednou budu také velký Franchise šampion. Jsem s Canelem ve stejném věku a boxujeme ve stejné době. Já jsem připravený. On snad také, když vykřikuje, že je ten nejlepší.“ – Pokračoval ve svém vyprávění znechucený Američan. Ten by ovšem neměl přehlížet svého víkendového soupeře. Adams sice nemá takovou kvalitu v rekordu, ale výstrahou by mělo být několik překvapení, které utrpělo více favoritů v poslední době.