Český box zasáhl koronavir! Pozitivně testovaný byl Lukáš Konečný i Stanislav Eschner!

Tak koronavirová pandemie zaútočila i na české válečníky. Pozitivně testovaný byl bývalý mistr světa super welterové váhy Lukáš „Chirurg“ Konečný (51-5-0, 23 KO) i česká trojka super střední váhy Stanislav „Bejk“ Eschner (12-14-1, 6 KO).

Koronavirová pandemie zaútočila i na české válečníky a vybrala si hned toho největšího protivníka, kterým je Lukáš Konečný. Bývalý mistr světa WBO super welterové váhy se aktuálně nachází i s rodinou v karanténě. „Do úterního rána 10.3. jsem byl pravidelně v kontaktu s jedním kamarádem. V úterý mi volal, že se necítí dobře a už jsem ho neviděl. V sobotu večer mi volal a oznámil, že má koronavirus. Následně mi volali i z hygieny a v neděli v 9:30 ráno mi udělali odběry.“ – Oznámil jednačtyřicetiletý český válečník, jehož testy vyšly pozitivně.

„V souvislosti s tím se objevují zprávy o tom, že jsem psal, jak se cítím špatně a ležím v posteli. Je to lež. Fotografie i popisek jsem uvedl v souvislosti s tím, že bych jindy v pátek byl touto dobou ještě ve své hospodě! I přes pozitivní výsledky testu se cítím velmi dobře, nemám příznaky a ještě včera jsem si byl zatrénovat (sám, bez lidí a ve své tělocvičně).“ – Konstatuje Konečný.

Druhým případem v řadách českých profesionálních boxerů je aktuální tuzemská trojka super střední váhy a svěřenec Lukáše Konečného, Stanislav „Bejk“ Eschner. Třicetiletý rodák z Prahy se také nachází se svoji těhotnou partnerkou v karánténě, ale podle veškerých informací se také cítí dobře. Zkrátka nějaký virus si na naše tvrdé hochy nepřijde a vybral si příliš velké sousto k boji. Oběma válečníkům přejeme brzké uzdravení, byť jsou oba v naprostém pořádku.