Cecilia Braekhus má před sebou další obhajobu!

Cecilia BraekhusJediná absolutní šampiónka Cecilia Braekhus bude 9. června opět obhajovat pásy WBA, WBO, WBC, IBF a IBO ve velterové váze. Tentokrát se jí do cesty postaví světová jednička super lehké váhy Erica Anabella Farias!

9.6.2017 – Bergenhus Festning, Bergen, Norsko
Velterová váha
Cecilia Braekhus vs Erica Anabella Farias
Neporažená norská a světová jednička velterové váhy “First Lady” Cecilia BRAEKHUS (30-0-0, 8 KO) a argentinská a světová jednička super lehké váhy “La Pantera” Erica FARIAS (24-1-0, 10 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO!

Cecilia Breakhus vs Klara Svensson

Cecilia Braekhus 24. února opět pohodlně obhájila všech 5 světových titulů, když v desetikolové bitvě jednoznačně vybodovala švédskou jedničku Klaru Svensson 100:90 a 2x 99:91.

Cecilia Braekhus

Nyní si nedá ani čtyřměsíční pauzu a bude titulu obhajovat znovu. Tentokrát ji skříží cestu hvězda super lehké váhy, Argentinka Erica Farias. Ta držela několik let pás WBC v lehké váze a následně po přechodu do super lehké váhy jej získala také.

Erica Anabella Farias

Nyní by ráda získala pásy v další váhové kategorii, tedy velteru. Bude se snažit o to, co se nikomu nepodařilo více jak deset let a to parazit bezchybnou “First Lady”.