Carlos Takam se vrátí do ringu 28.2.2020. Jeho soupeřem bude Fabio Maldonado!

Aktuální světová šestadvacítka a francouzská jednička těžké váhy Carlos Takam (37-5-1, 28 KO) se vrátí do ringu 28.2.2020 v americkém Huntingtonu, kde jej bude čekat brazilský borec Fabio „Caipira de Aco“ Maldonado (26-3-0, 25 KO).

Devětatřicetiletý rodák z Kamerunu, jenž hájí francouzské barvy, se opět chystá do ringu. 28.2.2020 se v americkém Huntingtonu střetne se stejně starým Brazilcem Fabiem Maldonadem. Rodákovi ze Sao Paula momentálně patří 354. pozice světového žebříčku a poslední tři duely prohrál. Na body jej zdolal Oscar Rivas i Oleksandr Teslenko. Ve druhém kole jej pak stihl ukončit šikovný Američan Michael Hunter. Brazilec se objevil minulý rok i v organizaci Rizin FF, kde jej v čase 1:49 prvního kola knockoutoval náš český samuraj Jiří „Denisa“ Procházka.

To francouzský veterán se trápí už od roku 2016, kdy prohrál s Josephem Parkerem. Následně sice dokázal knockoutovat Marcina Rekowského a Ivicu Bacurina, jenže koncem roku 2017 jej v titulové bitvě smetl aktuální král těžké váhy Anthony Joshua a o rok později jej dokázal ukončit před limitem i Dereck Chisora. Takam si sice ještě spravil chuť na Senadu Gashim, ovšem jeho loňská premiéra na americké půdě s neznámým Craigem Lewisem byla katastrofální, byť vítězná. Každopádně Maldonado by neměl být pro Takama problém a očekává se hladké vítězství francouzské jedničky těžké váhy.