Canelo vs Superb 8. května na DAZN!

Souboj o tituly WBA super, WBC a WBO v super střední váze bude v přímém přenosu vysílat streamovací služba DAZN. Dokáže Canelo obrat neporaženého o světový titul WBO?

8.5.2021 – USA
Super střední váha
Saul Alvarez vs Billy Joe Saunders
Přímý přenos na DAZN

Mexická a světová jednička “Canelo” Saul Alvarez (55-1-2, 37 KO) a neporažená britská dvojka a světová trojka “Superb” Billy Joe SAUNDERS (30-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o světové tituly WBA super, WBO a WBO!

Třicetiletý Alvarez předvedl v posledním duelu skvělý výkon, když ve třech kolech rozebral pro něj neškodného tureckého vyzyvatele Avni Yildirima. Canelo tak obhájil pásy WBA a WBC, které získal loni v prosinci, kdy ve dvanácti kolech jasně vybodoval britskou hvězdu Calluma Smitha.

Nyní se proti němu postaví neporažený šampión organizace WBO, jednatřicetiletý “Superb”. Saunders naposledy světový pád obhájil loni v prosinci, kdy ve dvanácti kolech přetlačil na body krajana Martina Murraye.

Alvarez se zároveň vzdal doložky o odvetě, která tak nebyla zanešená do smlouvy a žádnou odvetu tak neuvidíme. Mexický boxer si velmi na výhru těší a věří, že na podzim sjednotí všechny tituly v super střední váze.

Další boj je naplánován na 18. září a mělo by se jednat o vrchol super střední váhy. Jednalo by se o sjednocující zápas s neporaženým Američanem Calebem Plantem (21-0-0, 12 KO), který má v držení pás IBF, který získal v lednu 2019 výhrou nad venezuelským boxerem Jose Uzcategui.

Následovat by měla obhajoba titulů WBA super, WBO, WBC a IBF v prosinci. To vše samozřejmě za předpokladu, že Alvarez porazí všechny soupeře dle plánu.