Canelo vs Saunders o speciální pás WBC!

Prezident organizace WBC Mauricio Sulaiman odhalil, že pro očekávaný sjednocující titulový zápas Saul Alvarez vs Billy Joe Saunders bude vytvořen speciální pás WBC „Mestizo“!

8.5.2021 – AT&T Stadium, Arlington, USA
Super střední váha
Saul Alvarez vs Billy Joe Saunders
Přímý přenos na DAZN

Mexická a světová jednička “Canelo” Saul Alvarez (55-1-2, 37 KO) a neporažená britská dvojka a světová trojka “Superb” Billy Joe SAUNDERS (30-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o světové tituly WBA super, WBC, WBO a speciální pás WBC Mestizo!

„Tento boj je speciální a zaslouží si speciální ocenění v podobně titulu, který bude vytvořen jen pro tento duel, nebude se obhajovat a znovu nebude ani replikován. Získá ho vítěz a bude ho mít navždy. V dalším zápase bude obhajovat klasický světový titul.  Pás Mestizo bude vyobrazen v mexických barvách a bude se jednat o vzpomínku na tento boj“. řekl Mauricio Sulaiman

Na květnový galavečer na stadionu AT&T v Arlingtonu je již prodaných více jak 40 tisíc vstupenek z celkové kapacity 60ti tisíc. Souboj Canelo vs Saunders bude tak první, který se bude konat před velkým množstvím fanoušků. V České republice bude možno galavečer sledovat díky streamovací platformě DAZN.